خدمات 

 توانمندیهای پویش چاپ


واحد گرافیک و عکاسی

امروزه صاحبان صنایع برا ی پیشی گرفتن از یکدیگر در بازارهای فروش به بسته بندی اصولی و جذاب کالا بیش از بیش اهمیت می دهند. شرکت پویش چاپ برای پاسخگویی به این خواسته مشتریان واحد گرافیک و عکاسی را ایجاد و تجهیز کرده است. در این واحد کارکنان متخصص و هنرمند با استفاده از امکانات پیشرفته از محصولات عکاسی می کنند و با سخت افزار و نرم افزارهای مدرن، در بهبود گرافیک و جذابیت لفافها می کوشند.


چاپ

شرکت پویش چاپ دارای دستگاه مدرن چاپ هشت رنگ به روش هلیوگراور با قابلیت رول برگردان برای لاک زنی و کلد سیل (پوشش سرد) روی انواع فیلم است. همچنین سیستم کنترل رنگ این دستگاه در نوع خود بی نظیر است.


لامینه

شرکت پویش چاپ با برخورداری از دو دستگاه لامینه حلالی و یک دستگاه لامینه غیر حلالی توانایی لامینیت لایه های متفاوت از انواع فیلم، فویل، کاغذ، و . . . را داراست که با توجه به نوع لفاف و کاربرد آن و نوع لمینیت برای تولید مشخص می گردد.


لاک زنی

شرکت پویش چاپ با بهره گیری از دستگاه پیشرفته لامینیت و واکس زنی، توانایی پوشش دهی انواع فیلم،  کاغذ، فویل و مواد مشابه با پوشش لاک، وکس، پارافین و هات ملت را دارد.


امباس

اجرای عملیات امباس روی لفافهای محصولاتی مانند لفاف کره نقش بسزایی در زیبایی و کارآیی لفاف دارد. امباسینگ از جمله خدمات شرکت پویش چاپ است که به درخواست مشتریان صورت می گیرد.


تولید لاک و پرایمر

کارخانه پویش چاپ دارای واحد مستقل تولید پرایمر و لاک است. کارشناسان متخصص و با تجربه این بخش قادر به تولید انواع پرایمر و لاکهای حرارتی دوخت پذیر هستند که بر اساس نیاز مشتری تولید و استفاده می شود.

 این واحد همچنین نوعی لاک حرارتی ابداع کرده است که قابلیت دوخت همزمان با انواع ظروف پلیمری (PET, PVC, PE, PP, PS ) را دارد.


کنترل کیفیت   

واحد کنترل کیفیت پویش چاپ با در اختیار داشتن تجهیزات کافی تمام تستهای کنترل کیفیت مواد اولیه، کنترل حین تولید و کنترل محصول نهایی را داراست. آزمایشهایی نظیر ضریب اصطکاک، دمای دوخت پذیری، میزان استحکام دوخت، مقاومت کشش، وزن و ضخامت فیلم نهایی، . . . از جمله این موارد است که با توجه به نوع لفاف و کاربرد آن در واحد کنترل کیفیت انجام می شود.فرم تماس
لطفا برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام و نام‌خانوادگی:
پست الکترونیک:
تلفن:
موضوع:
توضیحات:
لطفا حروف مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:

 

کلوب کاربران

ایمیل:

 

رمز عبور:

 
 

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.رویداد آتی

اولین همایش بین المللی برند برتر، کیفیت برتر همزمان با روز جهانی غذا
اولین همایش بین المللی برند برتر، کیفیت برتر همزمان با روز جهانی غذا

اولین همایش بین المللی و نمایشگاه تخصصی در زمینه محصولات غذایی و آشامیدنی با عنوان برند برتر، کیفیت برتر ، در تاریخ 21 مهرماه سالجاری مقارن با روز جهانی غذا در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می گردد.

آرشیو رویدادها »

خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.