درباره ما 

 شرکت پویش چاپ در سال 1380 با تاسیس کارخانه ای مجهز در شهرکرمانشاه شروع به کارکرد. این کارخانه دارای دستگاههای نوین چاپ صنعتی و از بزرگترین کارخانه های تولید و چاپ انواع لفاف مواد غذایی، دارویی و بهداشتی در کشور است.

مهمترین سرمایه شرکت پویش چاپ برخورداری از کارکنان متخصص و با تجربه است که علاوه بر تحصیلات دانشگاهی زیر نظر متخصصان داخلی و خارجی آموزش دیده اند.

نظر به دیدگاه این شرکت در خصوص حفظ کیفیت و انطباق کامل محصولات تولیدی با استانداردهای بین المللی، کلیه مواد اولیه مصرفی از بهترین عرضه کنندگان داخلی و خارجی تامین می شود.

افزون بر کارکنان آزموده، دستگاههای پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت،  شرکت دارای بخش تحقیق و توسعه فعال و کارآمد است که همواره در حال تحقیق برای تولید محصولات جدید و به روز رسانی تکنولوژی می باشد.


آرمان و اهداف

 شرکت پویش چاپ کرمانشاه، با بهره گیری از نیروهای متخصص، تکنولوژی پیشرفته و دستگاههای مدرن، ظرف حدود یک دهه فعالیت، توانسته است در زمره کارخانه های بزرگ و توانمند تولید و چاپ انواع لفاف بسته بندی قرار گیرد. این مجموعه همواره می کوشد با به روزرسانی اطلاعات و امکانات پاسخگوی نیاز مشتریان و صنعت بسته بندی کشور باشد.


اهداف شرکت:

افزایش رضایتمندی مشتریان

ارتقای دانش و مهارت و توان نیروی انسانی

بهبود کیفی و کمی محصولات و ایجاد تنوع در بسته بندی غذا و دارو

شناسایی و گسترش بازارهای جدید

تجهیز کارخانه به مدرنترین دستگاههای تولید، چاپ و بسته بندی


کلوب کاربران

ایمیل:

 

رمز عبور:

 
 

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.رویداد آتی

اولین همایش بین المللی برند برتر، کیفیت برتر همزمان با روز جهانی غذا
اولین همایش بین المللی برند برتر، کیفیت برتر همزمان با روز جهانی غذا

اولین همایش بین المللی و نمایشگاه تخصصی در زمینه محصولات غذایی و آشامیدنی با عنوان برند برتر، کیفیت برتر ، در تاریخ 21 مهرماه سالجاری مقارن با روز جهانی غذا در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می گردد.

آرشیو رویدادها »

خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.